Fotografije s otvorenja izložbe “Odlučna”

U četvrtak 9. ožujka u Dnevnom boravku Rojca otvorili smo izložbu “Odlučna” Nine Đurđević, te razgovarali s Ninom i Sandrom Tolić! Izložba je bila otvorena do kraja ožujka, te realizirana u sklopu programa “Proces 2023”. Autorica fotografija je Vanda Pliško. 

Scroll to Top

Podrži Proces

Kao organizacija civilnog društva u financiranju svojeg rada oslanjamo se isključivo na donacije – privatnih i pravnih osoba, javnih ustanova iz sredstava državnih i lokalnih proračuna. Donacije koristimo kako bi provodili naše programe i aktivnosti.
Uplate novčanih donacija možete izvršiti na naš žiro račun, a za sva pitanja možete se javiti na naš mail.

Podaci za uplatu

IBAN: HR3624020061101037747
Primatelj: Udruga Proces, Vukovarska ulica 38, Pula
Poziv na broj primatelja: OIB uplatitelja
Opis plaćanja: “Donacija od: naziv/ime i prezime, adresa”

Banka: Erste Bank, Jadranski trg 3A, Rijeka
SWIFT: ESBCHR22