Poziv za redarenje na prvoj pulskoj Povorci ponosa

Pozivamo vas da nam se pridružite u stvaranju što brojnije, veselije, osnažujuće, ali i sigurnije prve Povorke ponosa u Puli! Prosvjedni marš održat će se 22.6.2024.

Zadaci za redarke_e su jednostavni i standardni, no veoma bitni – sastanak uoči marša, usmjeravanje rute, održavanje reda tijekom programa. Detaljnije informacije saznat ćete na informativnom sastanku o kojem ćete biti na vrijeme obaviješteni. Iskustvo nije potrebno!

Ispunite obrazac koji se nalazi na linku, te ćemo vam se uskoro javiti!

PONOSNO, BORBENO I SIGURNO!

Vaš ProcesScroll to Top

Podrži Proces

Kao organizacija civilnog društva u financiranju svojeg rada oslanjamo se isključivo na donacije – privatnih i pravnih osoba, javnih ustanova iz sredstava državnih i lokalnih proračuna. Donacije koristimo kako bi provodili naše programe i aktivnosti.
Uplate novčanih donacija možete izvršiti na naš žiro račun, a za sva pitanja možete se javiti na naš mail.

Podaci za uplatu

IBAN: HR3624020061101037747
Primatelj: Udruga Proces, Vukovarska ulica 38, Pula
Poziv na broj primatelja: OIB uplatitelja
Opis plaćanja: “Donacija od: naziv/ime i prezime, adresa”

Banka: Erste Bank, Jadranski trg 3A, Rijeka
SWIFT: ESBCHR22