Poziv za volontiranje na prvoj pulskoj Povorci ponosa

Pozivamo te da nam se pridružiš u stvaranju što veselije i osnažujuće prve Povorke ponosa u Puli 22.6.2024.! Prije same povorke, družit ćemo se i u Mjesecu ponosa koji će biti popraćen raznim programima.

Upravo zato, bez obzira na prethodno volontersko i aktivističko iskustvo, orijentaciju i izražavanje, tražimo motivirane osobe spremne na timski rad i realizaciju ideja. Nekoliko je načina kojima možeš pridonijeti poput ukrašavanja, izrade transparenata, kreiranja sadržaja za društvene mreže, fotkanja/snimanja i/ili sudjelovanja u organizaciji događanja.

Ukoliko te zanimaju ljudska prava, LGBTIQ+ zajednica i kvir političko i/ili kulturno djelovanje, javi se! Ovo je prilika da upoznaš nove ljude, pomogneš zajednici, iskoristiš svoje vještine ili stekneš nove!

Ispunite obrazac koje se nalazi na linku, uskoro ćemo vam se javiti!

PONOSNO, BORBENO I SIGURNO!

Vaš Proces